Odalar

Standartların ötesine geçen konforlu odalarımız, ihtiyacınız olabilecek her detay düşünülmüş ve sizler için özenle hazırlanmıştır.

*Odalara giriş saatimiz 14:00 çıkış saatimiz 12:00 dir. Tesisimize evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Standart Oda

Min. 1 - max. 2 büyük + 1 çocuk yada 3 büyük konaklama mümkün.
126 adet standart oda, otelimizin tüm alanlarına yayılmış bungalov tarzında veya ana binada olmak üzere konumlanmıştır. Zemini fayans veya parke ile döşenmiş olan tüm odalarında; Balkon, WC, Küvetli banyo, Saç Kurutma Makinesi, Split veya merkezi klima, Telefon, Minibar (2 günde bir doldurulur), Özel Kasa, Uydu Yayını, LCD televizyon, Kablosuz internet bağlantısı, Çay, Kahve, Kettle bulunmaktadır.

Ekonomi Oda

Min. 1 - max. 2 büyük + 1 çocuk yada 3 büyük konaklama mümkün.
24 adet ekonomi standart oda Aquapark yakınlarında konumlanmış ve zemini fayans ile döşenmiş olan tüm odalarında; Balkon, WC, Küvetli banyo, Saç Kurutma Makinesi, Split klima, Telefon, Minibar (2 günde bir doldurulur), Özel Kasa, Uydu Yayını, Çay, Kahve, Kettle bulunmaktadır.

Geniş Oda (Aile Odası)

Max. 2 büyük + 2 çocuk yada 3 büyük + 1 çocuk konaklama mümkün.
46 adet ekonomi aile oda bungalov tarzında ve 4 kişilik geniş balkonu ile kusursuz bir bahçe manzarası sunmaktadır. Zemini fayans ile döşenmiş olan tüm odalarında; Balkon, WC, Küvetli banyo, Saç Kurutma Makinesi, Split klima, Telefon, Minibar (2 günde bir doldurulur), Özel Kasa, Uydu Yayını, LCD televizyon, Kablosuz internet bağlantısı, Çay, Kahve, Kettle bulunmaktadır.

Geniş Oda Deluks (Aile Odası)

Max. 2 büyük + 2 çocuk yada 3 büyük + 1 çocuk konaklama mümkün.
58 adet Delüks aile odası Restoranın bulunduğu ana binadadır ve odalara asansör ile erişim imkanı sunmaktadır. Merkezi bir alanda olması tesisin her yerine ulaşım kolaylığı sağlar. Zemini parke ile döşenmiş olan tüm odalarında; Balkon, WC, Duşlu banyo, Saç Kurutma Makinesi, Merkezi klima, Telefon, Minibar (2 günde bir doldurulur), Özel Kasa, Uydu Yayını, LCD televizyon, Kablosuz internet bağlantısı, Çay, Kahve, Kettle bulunmaktadır.

Apart

Max. 3 büyük + 2 çocuk yada 4 büyük + 1 çocuk konaklama mümkün.
58 adet Apart tipi odalar bungalov tarzındadır. İki ayrı yatak odası ve bir oturma odası, aileniz ile keyifli bir tatil geçirmeniz için dizayn edilmiştir. Zemini fayans veya parke ile döşenmiş olan tüm odalarında; Balkon, WC, Küvetli veya duşlu banyo, Saç Kurutma Makinesi, Split klima, Telefon, Minibar (2 günde bir doldurulur), Özel Kasa, Uydu Yayını, LCD televizyon, Kablosuz internet bağlantısı, Çay, Kahve, Kettle bulunmaktadır.