Merhaba, detaylı bilgilendirme isterseniz Whatsapp numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz

Whatsapp Numaraları

Melas İstanbul Hotel
0 535 107 34 37  
Melas Lara Hotel
0 530 324 81 07  
Melas Resort Hotel - Melas Holiday Village
0 552 994 33 94

+

Sevgililer Günü’nüzü Unutulmaz Kılan Deneyimler

Sevgililer Günü Nasıl Ortaya Çıktı?

Sevgililer Günü her yıl neredeyse tüm dünyada kutlanan özel bir gündür. Bütün çiftler her yıl 14 Şubat’ta birbirlerine hediyeler vererek veya farklı sürpriz fikirler ile bu özel günü kutlamaktadır.
Sevgililer Günü’nün ortaya çıkışı da bir hayli ilginç bir olaya bağlıdır. M.S. 3. Yüzyılda Roma’da genç erkeklerin evlenmesi yasaklanmıştı. İmparator Claudius II tarafından yasaklanan evliliklerin nedeni ise orduyu daha da güçlendirmekti. Ancak Aziz Valentine bu yasağa karşı gelerek gençleri gizli bir şekilde evlendirmeye devam etmekteydi. Daha sonrasında ise bu ihanetine karşılık Aziz Valentine M.S. 270 yılında 14 Şubat’ta idam edildi. İdamından sonra ise onun anısına her yılın 14 Şubat’ı sevgililer günü şeklinde kutlanmaya başlandı. Günümüzde birçok toplumda Sevgililer Günü çok özel bir gün olarak anılmaya devam edilmektedir. Dolayısıyla Roma’da gerçekleşen bu olaydan sonra bu özel gün ortaya çıkmış ve bu günlere kadar ulaşmıştır.


Sevgililer Günü İçin Romantik Fikirler

Çiftler için oldukça özel bir gün olan Sevgililer Günü birçok farklı kutlama şekliyle kutlanmaktadır. Son yıllarda hediye almak yerine birçok çift birlikte güzel vakit geçirebileceği deneyimlerle Sevgililer Günü’nü kutlamaktadır. Örneğin son yılarda birçok çift bu özel günü daha da anlamlı kılmak için Antalya gibi tatil destinasyonlarını seçmektedirler.
Melas Hotels Side ve Lara’daki otelleriyle bu özel gün için Antalya’da unutulmayacak tatil seçenekleri sunmaktadır. Sevgililer Günü için otellerimizde romantik paketlerimizle özel süsleme, zengin SPA deneyimi ve birbirinde ayrıcalıklı hizmetlerimizle unutulmayacak anılar biriktirebilirsiniz.


Sevgililer Günü İçin Antalya

Antalya her yıl yüzlerce çiftin geldiği uğrak bir şehirdir. Sahili, denizi, atmosferi, birbirinden konforlu otelleri ve daha birçok güzelliği ile birlikte yıllardan beri romantik çiftlerin ilk seçenekler arasındadır. Özellikle Sevgililer Günü gibi özel günlerde Antalya’da her şey dahil oteller sıklıkla tercih edilmektedir.  
Bu yıl çok daha farklı şekilde bu özel günü kutlamak isteyen kişiler için otelimizde size unutulmayacak bir tatil yaşatacak romantik paketlerimiz bulunmaktadır. Girişte ve oda içerisinde özel sürprizler, kutlamalar, özel A La Carte yemek seçenekleri, SPA avantajları, özel fotoğraf çekimleri gibi daha nice ayrıcalıkları ile birlikte Antalya’daki otellerimizde Sevgililer Günü bir başka!
Siz de özel romantik paketlerimizle ilgili bilgi almak için sales@melashotels.com adresine email atabilir, +90 (242) 753 24 24 no’lu telefon numarasından ya da +90 552 994 33 94 Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Paylaş...

ONLINE REZERVASYON
BİZE ULAŞIN

Merhaba, detaylı bilgilendirme isterseniz Whatsapp numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz

Whatsapp Numaraları

Melas İstanbul Hotel
0 535 107 34 37  
Melas Lara Hotel
0 530 324 81 07  
Melas Resort Hotel - Melas Holiday Village
0 552 994 33 94

+