Odalar

8 katlı tesisimizin standartların ötesine geçen konforlu odaları, ihtiyacınız olabilecek her detay düşünülmüş ve sizler için özenle hazırlanmıştır.

*Odalara giriş saatimiz 14:00 çıkış saatimiz 12:00 dir. Tesisimize evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Bahçe Manzaralı Oda

Maximum 2 büyük + 1 çocuk konaklama mümkün
103 adet kara manzaralı odalarımız, doğanın yeşilini ve huzur verici havasını sizinle buluşturuyor… 18-20 m2 ölçülerindeki parke ile döşenmiş olan tüm odalarında; Balkon, WC, Saç Kurutma Makinesi, merkezi klima, Telefon, Minibar, Özel Kasa, Uydu Yayını, LCD televizyon, Kablosuz internet bağlantısı, Çay, Kahve, Kettle bulunmaktadır.

Kısmi Deniz Manzaralı Oda

2 büyük + 2 çocuk yada 3 büyük + 1 çocuk konaklama mümkün
95 adet yandan deniz manzaralı odalarımız, hem torosların, hem de kısmen deniz manzarasının keyfini sunuyor … 20-24 m2 ölçülerindeki parke ile döşenmiş olan tüm odalarında; Balkon, WC, Saç Kurutma Makinesi, merkezi klima, Telefon, Minibar, Özel Kasa, Uydu Yayını, LCD televizyon, Kablosuz internet bağlantısı, Çay, Kahve, Kettle bulunmaktadır.

Deniz Manzaralı Oda

2 büyük + 1 çocuk yada 3 yetişkin konaklama mümkün
105 adet deniz manzaralı odamız, Akdeniz in eşsiz mavisini ayaklarınızın altına serecek… 20-24 m2 ölçülerindeki parke ile döşenmiş olan tüm odalarında; Balkon, WC, Saç Kurutma Makinesi, merkezi klima, Telefon, Minibar, Özel Kasa, Uydu Yayını, LCD televizyon, Kablosuz internet bağlantısı, Çay, Kahve, Kettle bulunmaktadır.

Geniş Oda (Aile Odası)

2 büyük + 2 çocuk konaklama mümkün
48 adet aile odaları, Akdeniz in eşsiz mavisini ayaklarınızın altına serecek… 28 m2 ölçülerindeki parke ile döşenmiş olan tüm odalarında; Balkon, WC, Saç Kurutma Makinesi, merkezi klima, Telefon, Minibar, Özel Kasa, Uydu Yayını, LCD televizyon, Kablosuz internet bağlantısı, Çay, Kahve, Kettle bulunmaktadır.

Suit Oda

2 büyük + 2 çocuk yada 4 yetişkin konaklama mümkün
6 adet suit odaları, Akdeniz in eşsiz mavisini ayaklarınızın altına serecek… 40 m2 ölçülerindeki parke ile döşenmiş olan tüm odalarında; 1 adet Banyo,1 adet ebeveyn banyosu (Duş ve Jakuzi) Balkon, WC, Saç Kurutma Makinesi, merkezi klima, Telefon, Minibar, Özel Kasa, Uydu Yayını, LCD televizyon, Kablosuz internet bağlantısı, Çay, Kahve, Kettle bulunmaktadır.