Merhaba , Detaylı bilgilendirme isterseniz Whatsapp Numaramız +90 552 994 33 94 dan Yada +90242 753 64 74 Telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz

+

Hakkımızda

1980'li yılların başında Antalya Side 'de motel işletmeciliği ile başlayan turizm sektöründeki girişimciliğimiz, 1986 yılında KARAMANCI TUR. TES. A.Ş 'nin kurulması ile profesyonel ve dinamik bir yapıya kavuşmuştur.

Şirketimiz bünyesindeki tesisimiz 1988 yılında yeni yüzü ve ismi ile MELAS TATİL KÖYÜ olarak hizmete girmiştir. Sezonluk bir tesis olan ve yenilikçi yapısı ile fiziksel imkânlarını, hizmet kalitesini her geçen yıl yükselten otelimiz günümüze kadar birçok ailenin tatil için ilk tercihi olmuştur.

Şirketimizin 2001 yılında Türkiye Turizminin hizmetine sunduğu beş yıldızlı oteli MELAS RESORT HOTEL kendine özgü seçkin mimarisi, kaliteli servis anlayışı ile yılın on iki ayı hizmet vermeye devam etmektedir.

2009 yaz sezonu ile birlikte hizmete giren MELAS LARA HOTEL, Şirketimizin 3. Tesisi olarak Antalya Lara turizm bölgesinde MELAS HOTELS kalitesi ile 12 ay hizmet vermektedir.

Şirketimizin 4.yatırımı olan ve 2021 yılında açılan  Melas Hotel İstanbul, İstanbul’un Gayrettepe mevkisinde yer almaktadır. Şehir içi otelciliğinde de Melas Hotels’in kendine özgü kaliteli servis anlayışını siz misafirlerimizle buluşturuyoruz.

Kurulduğu günden bu yana tesislerinde misafir memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen şirketimiz, sektöründeki her türlü gelişmeyi yakından takip ederek, gerekli tüm standartları yakalamak suretiyle Ülke Turizmine katkıda bulunmak amacındadır.

checkboxcsid